Võta meiega ühendust:
Meilt saab ainsana Eestis tellida veebimajutuse paketi koos valmis e-poega
Lisaks pakume soodsaimat veebimajutust tavakasutajale!

Ettevõttest

Portaali intermedia.ee haldab ja arendab eesti ettevõte Proweb OÜ, kes on veebidisaini ja veebimajutuse ettevõte, mille arenemislugu sai alguse 2010. aastal, kui sai alustatud veebidisaini teenuse pakkumisega. Väikesemahulisest serverimajutuse vahendamise teenusest oleme aastate jooksul arenenud täisteenust pakkuvaks organisatsiooniks, millel on kujunenud välja kindel väärtushinnangute ja kogemuste baas.
 
Tegutsemine Eesti turul aitab meil paremini mõista paremini just Eesti klientide soove ja vajadusi, ning jälgida suundi, kuhu teenus areneb. Aegade jooksul on arenenud tehnoloogia, ent klientide põhivajadused on jäänud peaaegu muutumatuks. Kliendid sõltumata tegevusvaldkonnast ja asukohast soovivad saada töökindlat, lihtsat ja soodsat lahendust kodulehekülgede ja e-postide majutamiseks.
 
Lisavõimalused ja teenused võivad olla ja neid peab pakkuma, kuid Proweb on keskendunud ja jääb seda tegema ka tulevikus sellele, mida me oskame kõige paremini.
 
Me oleme loonud klientidele keskkonna või õigemini tööriista, mida kasutada oma äritegevuse arendamiseks. Meie peamine ülesanne on olla usaldusväärne teenusepakkuja, sest iga päevaga muutub veebimajutuse teenuse roll aina olulisemaks kogu ühiskonnas.
 
Meie motoks on soodne hind ja kindel kvaliteet.
 
 
Intermedia Hosting © 2024